Aktualności

Informacje od Koordynatora Regionu - styczeń 2017

Ukochani Współpracownicy Inspektorialni, kochani członkowie Rad Inspektorialnych,  Kochani Delegaci Inspektorialni!

  Na początku roku 2017 życzę Wam Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Wspomożycielki i św. Jana Bosko – Waszym rodzinom, jak i tym, do których skierowana jest Wasza misja. Jednocześnie dziękuję wszystkim za życzenia, które otrzymałem.

1.       Wysyłam Wam przesłanie od Ks. Generała na styczeń. Roześlijcie je, proszę,  do wszystkich współpracowników Waszej Inspektorii.  Dziękuję! – zwłaszcza tłumaczom.

2.       W dn. 19-22 stycznia odbędą się Dni Duchowości Rodziny Salezjańskiej. Również nasz region w nich będzie uczestniczyć , dlatego proszę naszych troje reprezentantów (a także dwoje tych, którzy poprowadzą krótką konferencję) o opisanie Waszych doświadczeń ( 1 strona, w  j. włoskim  lub ang.) do 29.01.2017. Doświadczeniami podzielę się z Wami.

Módlmy się wszyscy, aby to wielkie wydarzenie było inspiracją nie tylko dla uczestników, ale - za ich pośrednictwem – także dla wszystkich członków Rodziny Salezjańskiej na całym świecie.

3.       Z przykrością muszę powtórzyć prośbę, ponieważ nie odpowiedziały mi  jeszcze trzy inspektorie (Piła – Polska, Rosja i Ukraina) odnośnie uczestnictwa w regionalnym kongresie w listopadzie na Słowenii. Potrzebuję odpowiedzi  - aby poznać  Waszą decyzję, ale też ze względu na rezerwację miejsc. Zapowiedzieliśmy 30 osób, w tym 5 ze Słowenii.

 

Proszę, módlcie się za mnie!  

S. Veselsky